Akce

Dobročinný bazar

Zájemci mohou na bazaru nejen nakoupit nejrůznější darované zboží a tím přispět na nákup kompenzačních pomůcek pro Dotek z.ú., ale mohou nejrůznější zboží také darovat.

Na I. Dobročinném bazaru jsme získali 4 786 Kč. Tyto finanční prostředky byly použity na nákup vybavení do nového pokoje odlehčovací služby.

II. Dobročinný bazar byl podpořen Nadací divoké husy, která zdvojnásobila jeho výtěžek 8 450 Kč a mohli jsme jako ve všech ročnících nakoupit kompenzační pomůcky, které půjčujeme rodinám pečujícím v domácím prostředí o své blízké.

Výtěžek III. Dobročinného bazaru ve výši 6 000 Kč byl určen na nákup invalidního vozíku pro klienty Dotek z.ú.

IV. Dobročinný bazar byl spojen se slosováním o hodnotné ceny pro dárce i nakupující. V tomto ročníku jsme získali 8.099 Kč.

Výtěžek z V. Dobročinného bazaru byl krásných 15 920,- a díky tomu, že bude částka nadací Divoké husy zdvojnásobena, budeme moci celých 31 840,- využít na rozšíření půjčovny kompenzačních pomůcek pro seniory.

V roce 2016 se bazar uskutečnil již po VI.. Z numerologického hlediska lze šestku nazvat jako „mateřské“ číslo. Šestka dává ostatním pocit jistoty a bezpečí. Šestka se dokáže obětovat pro ostatní a zároveň s ochotou podá ruku všem, kteří potřebují péči a ochranu… .
V tomto ročníku se díky Vám podařilo vybrat částku 15 068 Kč.

mys

Potřebujete naši pomoc ?

 Zdravotní materiál dodává Medispot.cz
medispot
Panel nástrojů pro slabozraké
Jsme členy skupiny AHC | Vytvořeno na Webmium.cz | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies